دوشنبه 1 مرداد 1403 ** 01/05/1403
برخورد جدی شهرداری با وانت های دوره گرد در یاسوج/ درخواست شهردار از شهروندان

 

شهردار یاسوج از ورود جدی واحد اجراییات به موضوع سد معبر و وانت‌های میوه‌فروش در پیاده‌روها و خیابان‌های مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و بر همکاری و تعامل پلیس در این زمینه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی، کیوان آشنا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهروندان از سد معبر و اشغال پیاده‌رو‌ها توسط فروشگاه‌ها و دست فروشان به ستوه آمدند، اظهار کرد: شهرداری موظف به مدیریت سد معابر در نقاط مختلف شهر است و به همین منظور تقریبا هیچ روزی نیست که عوامل اجرایی شهرداری، اقدام به جمع‌آوری سد معبر نکنند.

شهردار یاسوج افزود: برخورد جدی و قاطع با سد معبر یک مطالبه عمومی است که در حال حاضر برای ترافیک شهری و عبور و مرور افراد مشکلات جدی ایجاد کرده و هم مردم و هم کسبه از این وضع ناراضی هستند.

آشنا گفت: واحد اجراییات شهرداری یاسوج اگر چه تاکنون نیز نسبت به جمع‌آوری سد معبرها اقدام می‌کردند اما این مهم که یک معضل شهری است را از این به بعد با جدیت بیشتری دنبال خواهند کرد.

شهردار  یاسوج گفت: اجزای یک شهر به هم پیوسته و مرتبط است و وقتی پیاده‌روی ما به هر دلیلی مسدود شود، مردم مجبور می‌شوند از خیابان و سطح سواره‌رو استفاده کنند که موجب ایجاد ترافیک و بی‌نظمی در شهر می‌شود که انتظار می‌رود همه مردم و کسبه در این زمینه همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند

وی تاکید کرد: در حال حاضر در بسیاری از پیاده‌رو به دلیل همین سد معبر، شهروندان از خدمات شهرداری در این پیاده‌روها محروم شدند.

آشنا همچنین به موضوع وانت‌های میوه‌فروش هم اشاره و تصریح کرد: از زحمات پلیس راهور در این زمینه قدردانی می‌کنیم اما اقدامات در این زمینه کافی نیست و مردم به شدت ناراضی هستند؛ شهرداری آماده هر تعاملی با پلیس است که این معضل رفع شود و انتظار دارد پلیس راهور بیشتر از گذشته در این زمینه همکاری داشته باشد.

شهردار یاسوج گفت: وضعیت فعلی وانت‌های میوه‌فروش در خیابان‌ها، معابر و میادین به گونه‌ای است که نه تنها موجب ایجاد مشکلاتی برای مردم و خودروها و ترافیک شهری شده بلکه به لحاظ ایمنی و امنیت عابرین پیاده و خودروها بسیار خطرناک و نگران‌کننده است و چهره شهر را نیز بر هم زده است.

آشنا تاکید کرد: عوامل اجراییات شهرداری با همکاری و محوریت پلیس جهت برخورد و اعمال قانون و همچنین به جهت رفاه شهروندان، موضوع وانت بارهای میوه‌فروش را در اولویت کاری خود قرار داده است.

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی

پست الکترونیک :

نظرات