شنبه 8 مهر 1402 ** 08/07/1402

شهردار یاسوج روز جمعه به همراه تعدادی از معاونین و مدیران از محلات شهر یاسوج بازدید کرد.

ادامه مطلب

وی گفت: دلیلی برای کم کاری نیست و اگر عزیزی در انجام وظایف خود کوتاهی کند بدون هیچ تعارفی برخورد خواهم کرد.

ادامه مطلب

سید علی احمدزاده به همراه علی محمد روستا معاون هماهنگی امور عمرانی و کیوان آشنا شهردار یاسوج جمعه شب به مناسبت هفتم مهرماه روز ملی آتش‌نشانی از آتش‌نشانی شهر یاسوج بازدید کردند.

ادامه مطلب

مهندس کیوان آشنا با سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد و خواستار تعامل هر چه بیشتر و همکاری سپاه فتح استان با مجموعه شهرداری برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان شد.

ادامه مطلب

کیوان آشنا شهردار جدید شهر یاسوج در یکی از اولین بازدیدهای شهری خود به محله شرف آباد سری زد تا از نزدیک مشکلات مردم را از زبان خود آنها بشنود.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در اولین روز کاری خود با امام جمعه این شهر و نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.

ادامه مطلب

مراسم معارفه کیوان آشنا به عنوان شهردار جدید یاسوج با حضور پنج نفر از اعضای شورای شهر، معاونتین، روسای سازمان ها، مدیران ستادی شهرداری و جمعی از کارکنان در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم، شهردار یاسوج عصر دوشنبه هفتم شهریور ماه ۱۴۰۱ در این مراسم با حضور وزیر کشور، گفت: این پروژه ظرفیت تفکیک روزانه ۴٠٠ تن زباله را دارد.

ادامه مطلب

مقدم معتقد است که کارخانه بازیافت زباله شهر یاسوج در منطقه دو پشته دشتروم استانی است و این توان و ظرفیت را دارد که بتواند همه مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد را جمع آوری، بازیافت و پوشش دهد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از اجرای طرح ممیزی پس از15 سال در شهر یاسوج خبر داد و از مردم خواست برای اجرای این طرح که به عمران و ارائه بهتر خدمات می انجامد، همکاری کنند.

ادامه مطلب

در پی انتشار خبری مبنی بر «مصدوم شدن پاکبانی در یاسوج حین انجام وظیفه»، شهردار یاسوج به عیادت ایشان رفت.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله حسین و یارانش، گفت: شهرداری، اقدامات لازم جهت فضاسازی متناسب با ایام محرم را آغاز کرده است.

ادامه مطلب

هاشم یوسفی با بیان اینکه بخاطر تعطیلی دو ساله پارک ها بسیاری از زیرساخت ها دچار مشکل شده بودند، افزود: با تلاش بی وقفه همکارانمان در سازمان سیما، منظر و فضای سبز مشکل روشنایی پارک ها و پارک آبشار برطرف شده و مشکلاتی از جمله آبخوری ها و سرویس های بهداشتی هم برطرف شده است اما تا رفع کلیه نواقصات همکارانمان به خدمات رسانی ادامه می دهند.

ادامه مطلب

مقدم اعتبار اختصاص یافته برای اجرای طرح نهضت آسفالت در معابر عمومی و ورودی‌ها و خروجی‌های شهر یاسوج را ۶۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تلاش می‌شود با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بتوانیم تا پایان فصل تابستان این طرح نهضت آسفالت را به سرانجام برسانیم.

ادامه مطلب

همزمان با هفته نکوداشت شهرداری ها و دهیاری ها، نشست هم اندیشی شهرداران کلانشهرها، مراکز استان و شهرهای بالای دویست هزار نفر با حضور احمد وحیدی وزیر کشور در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...