شنبه 18 آذر 1402 ** 18/09/1402

شهردار یاسوج از تداوم اجرای پروژه های عمرانی شهری خبر داد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج طی حکمی به عنوان مسئول کمیته تبلیغات و فضاسازی ستاد کنگره ملی سرداران، امیران و 1886 شهید استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

ادامه مطلب

کیوان آشنا با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام وضعیت قرمز از سوی سازمان هواشناسی کل کشور و آغاز موج بارشی ستاد بحران شهرداری یاسوج در حالت آماده باش کامل قرار گرفته است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با دو تن از سرداران پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در این دیدار گفت: هر جامعه ای هر چه دارد از آموزش و پرورش است و می طلبد همکاری شهرداری با این نهاد انسان ساز گسترده تر شود.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از زیرسازی و آسفالت 32 هزار متر مربع از معابر محلات در این شهر خبر داد.

ادامه مطلب

روابط عمومی شهرداری یاسوج طی اطلاعیه ای اعلام کرد؛ بر اساس قانون «تمدید پروانه های ساختمانی رایگان نیست»

ادامه مطلب

زیان انباشته بانک شهر ۱۰ هزار میلیارد تومان کم شد ▪️به گزارش روابط عمومی بانک شهر، با اشاره به انتشار صورت‌های مالی حسابرسی نشده 6 ماهه منتهی به شهریور ماه 1402 بانک شهر در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، مشخص شد که این بانک ضمن کم کردن 10 هزار میلیارد تومانی زیان خود، افزایش 300 درصدی سود خالص را شناسایی کند. همچنین بانک شهر در دوره 6 ماهه منتهی به 1402.06.31 به ازای هر سهم ۶.۳۸۱ ریال سود محقق کرده، است که نسبت به مدت مشابه سال افزایش قابل قبولی داشته است. سودخالص هر سهم این بانک در مدت زمان مشابه سال قبل ، 1.919 ریال بوده است

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیاست کاری شهرداری یاسوج افزایش تعامل با ادارات و سازمان ها جهت خدمت رسانی بهتر به مردم است.

ادامه مطلب

در پی معرفی محمدرضا آریا به عنوان عضو جدید شورای شهر یاسوج ، کیوان آشنا شهردار این شهر با انتشار پیامی ، به وی تبریک گفت و از دغدغه مندی اسماعیل یوسفی تقدیر کرد .

ادامه مطلب

به مناسبت هفته ناجا برترین های ترافیکی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و تجلیل شدند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج ایجاد یک دوره تخفیف خدمات نظام مهندسی برای شهروندان شهر یاسوج را خواستار شد و گفت: در شرایط فعلی اقتصادی مردم با ایجاد یک دوره تخفیف از سوی شهرداری و نظام مهندسی ساخت و ساز رونق خواهد گرفت که امیدواریم این موضوع در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان بررسی و تصویب گردد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: روشنایی معابر شهر یاسوج نسبت به سایر مراکز استان در وضعیت مطلوبی نیست.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج روز جمعه به همراه تعدادی از معاونین و مدیران از محلات شهر یاسوج بازدید کرد.

ادامه مطلب

وی گفت: دلیلی برای کم کاری نیست و اگر عزیزی در انجام وظایف خود کوتاهی کند بدون هیچ تعارفی برخورد خواهم کرد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...