جمعه 21 مرداد 1401 ** 21/05/1401

شهردار یاسوج ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله حسین و یارانش، گفت: شهرداری، اقدامات لازم جهت فضاسازی متناسب با ایام محرم را آغاز کرده است.

ادامه مطلب

هاشم یوسفی با بیان اینکه بخاطر تعطیلی دو ساله پارک ها بسیاری از زیرساخت ها دچار مشکل شده بودند، افزود: با تلاش بی وقفه همکارانمان در سازمان سیما، منظر و فضای سبز مشکل روشنایی پارک ها و پارک آبشار برطرف شده و مشکلاتی از جمله آبخوری ها و سرویس های بهداشتی هم برطرف شده است اما تا رفع کلیه نواقصات همکارانمان به خدمات رسانی ادامه می دهند.

ادامه مطلب

مقدم اعتبار اختصاص یافته برای اجرای طرح نهضت آسفالت در معابر عمومی و ورودی‌ها و خروجی‌های شهر یاسوج را ۶۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تلاش می‌شود با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بتوانیم تا پایان فصل تابستان این طرح نهضت آسفالت را به سرانجام برسانیم.

ادامه مطلب

همزمان با هفته نکوداشت شهرداری ها و دهیاری ها، نشست هم اندیشی شهرداران کلانشهرها، مراکز استان و شهرهای بالای دویست هزار نفر با حضور احمد وحیدی وزیر کشور در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از ادامه نهضت آسفالت شهر یاسوج خبر داد و گفت: از ابتدای سال 1401 دوره جدید عمران شهری آغاز شده است و نهضت آسفالت همچنان در محلات کمتر برخوردار ادامه دارد.

ادامه مطلب

مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یاسوج گفت: تیم کوهنوردی شهرداری یاسوج موفق به فتح قله پازن پیر، شرقی ترین قله رشته کوه منطقه دنا که به هیمالیای کوچک معروف است، شد.

ادامه مطلب

در مجمع انتخاباتی ورزش کبدی استان، مسعود نیک پی مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یاسوج به عنوان عضو هیئت رئیسه ی این ورزش انتخاب شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: بیش از ۲.۵ برابر ظرفیت آبشار یاسوج و پارک‌های این شهر مسافر اسکان داده شده است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از آماده باش کامل نیروهای شهرداری در ایام تعطیلات خبر داد و بر خدمات دهی ۲۴ ساعته به شهروندان و مسافران تاکید کرد.

ادامه مطلب

به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد مراسم پیاده روی خانوادگی به همت شهرداری یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یاسوج گفت: تیم کوهنوردی شهرداری یاسوج به قله برف کرمو دنا صعود کرد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم در بازدید از روند اجرایی آسفالت فرعی های خیابان امیرها در شرف آباد گفت: ورودی شهر یاسوج از بنسنجان به سمت پل مهریان، بخشی از مسیر آبشار که تفرجگاهی ملیست و همچنین خیابان اصلی کوی شهرداری امسال آسفالت شده اند.

ادامه مطلب

سید فرزاد فرج زاده با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه طی سالهای اخیر تعداد زیادی از مالکین املاک خود را بر خلاف ضوابط و مقررات شهرسازی و طرح تفصیلی در اختیار صنوف مرتبط با اتومبیل ( تعمیر ، صافکاری ، برقکاری، نقاشی و …) و با هر فعالیت دیگر غیر مجاز قرار داده اند، حسب قانون و ضوابط، چنانچه دارنده پروانه ساختمانی مطابق پروانه اخذ شده، کاربری عملی آن را تغییر دهد، تخلف تغییر کاربری زمین صورت گرفته است.

ادامه مطلب

هاشم یوسفی بیان کرد: خوشبختانه با حساسیت معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و دادستان محترم استان این اقدام مصداق جرم تهدید علیه بهداشت عمومی و مصداق بارز تخلف راهنمایی رانندگی محسوب می شود و با آن برخورد قاطع قانونی خواهد شد و جرایم سنگین در انتظار متخلفان خواهد بود.

ادامه مطلب

این تسهیلات صرفا تا پایان خردادماه 1401 است و مالکانی که قصد دارند از مزایای این طرح بهرمند شوند از هم اکنون با مراجعه به شهرداری یاسوج و دفاتر پیشخوان نسبت به تشکیل پرونده، تهیه نقشه و مراحل انجام صدور مراحل پروانه اقدام نمایند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...