سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ** 27/02/1401

مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یاسوج از راهیابی این تیم به مرحله یک هشتم نهایی جام رمضان خبر داد.

ادامه مطلب

نشست مشترک شهردار یاسوج، اعضای شورای شهر و رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج با رویکرد توسعه سرمایه گذاری شهری برگزار شد.

ادامه مطلب

سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری یاسوج طی اطلاعیه ای از رانندگان درخواست کرد تا جهت اخذ سهیمه سوخت و نصب نرم افزار باربرگ به این سازمان مراجعه کنند.

ادامه مطلب

مراسم تجلیل از معلمین و دانش آموزان برتر قرآنی، علمی و فرهنگی دبیرستانه دخترانه نمونه الزهرا با حضور فرماندار بویراحمد، شهردار یاسوج و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد برگزار شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با اعلام این خبر گفت: در طول این مسیر معارضاتی وجود داشت که سال ها اجازه تعریض و بهسازی این مسیر را نمی دادند که با همکاری و حمایت قانونی و قاطعانه دستگاه قضایی بالاخره این امکان فراهم شد.

ادامه مطلب

بیانیه اعضاء شورای اسلامی شهر یاسوج به مناسبت روز جهانی قدس

ادامه مطلب

شهردار یاسوج طی پیامی از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

ادامه مطلب

پاکسازی مسیر و پارک آبشار یاسوج توسط شهرداری یاسوج و با مشارکت شورای شهر، ادارات و همچنین با مشارکت شهروندان به مناسبت روز جهانی زمین پاک برگزار شد.

ادامه مطلب

مقدم یکی به مساله فروشگاههای بزرگ زنجیره ای که یکی از دغدغه بازاریان است اشاره کرد و گفت: هر فروشگاهی که در شهر فعالیت می کند و از جیب مردم آن شهر درآمد دارد باید مالیات و عوارض خود را به همان شهر بدهد و عواید گردش مالی آن نصیب مردم همان شهر شود.

ادامه مطلب

سرپرست سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج از اعلام نرخ کرایه های تاکسی شهری یاسوج خبر داد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم بیان داشت: به علت بارندگی ها و شرایط نامساعد جوی در زمستان گذشته، امکان آسفالت معابر و لکه گیری وجود نداشت اما اکنون این عملیات آغاز شده است و تا اتمام لکه گیری و روکش تمامی معابر ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب

طی چند روز گذشته فعالیت های واحدهای مختلف شهرداری یاسوج قوت گرفته است و حال و هوای مرکز استان تغییر کرده است.

ادامه مطلب

مراسم روز درختکاری با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از آماده سازی شهر یاسوج برای استقبال از نوروز خبر داد و عملیات اجرایی واحدهای مختلف شهرداری را تشریح کرد.

ادامه مطلب

شهرداری یاسوج آیین نامه ای صادر کرده که بر اساس آن بتن ریزی در سطح شهر ممنوع شده و با افراد و شرکت های متخلف برخورد قانونی می شود.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...