چهار شنبه 25 فروردین 1400 ** 25/01/1400
افتتاح فاز اول مجتمع فرهنگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در یاسوج

 با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، استاندار استان، شهردار یاسوج و جمعی از فرماندهان نظامی و مسئولان استانی فاز اول مجتمع فرهنگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، این مجتمع با مشارکت سپاه فتح و برخی از دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری در قالب ساماندهی تپه نور الشهدای یاسوج انجام شد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و حضرت امام راحل، و با تشکر از فعالیت و اقدامات صورت گرفته از مسئولان مربوطه برای ساماندهی این یادمان گفت: امید داریم این مکان یک مکان معنوی با محفل شهدا باشد، اگر تفریح، ورزش و فعالیتی قرار است صورت گیرد در جوار شهدا و معنوی باشد و با وزیدن بوی شهید و فرهنگ شهادت غیرت و شجاعت و دین داری در جامعه بسط و نشر داده شود.

آیت الله حسینی با بیان اینکه شهدا در این بلندی های قرار گرفتند تا بیان شود تاج سر ما هستند، گفت: انقلاب اسلامی با پیشرفت های آن در همه شرایط سخت به برکت خون شهدا است، دشمن شهدا را مشاهده می کند و از تقابل با مردم نا امید می شود زیرا آنان با جانفشانی از مملکت ناموس و امنیت کشور دفاع کردند اگر مملکتی چنین گوهرهای گرانبهایی داشت باشد شکست و تسلیم ندارد.

وی با بیان اینکه اگر ملتی شهدا را در کشور خود نداشته باشد ذلت و ضعف و سستی در آن کشور وجود دارد، بیان کرد: افتخار به شهدا و خانواده شهدا سبب افتخار برای ما می شود هر ملتی قهرمانان خود را فراموش کند ذلیل خواهد شد.

بر اساس این گزارش، آسفالت و جدول گذاری مسیر دسترسی و ایجاد فلاورباکس های این مجتمع از خدمات شهرداری یاسوج در این مجتمع است.

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام شما :

ایمیل :

نظرات