سه شنبه 5 مرداد 1400 ** 05/05/1400

شهردار یاسوج گفت: از ۱۴ اثری که هنرمندان در این مکان خلق کرده اند ۱۰ اثر امروز تحویل شهرداری می شود و چهار اثر باقی مانده نیز تا چند روز آینده تحویل داده خواهد شد.

ادامه مطلب

مقدم تصریح کرد: در این دوره کاری قریب به یک میلیون مترمربع آسفالت در شهر یاسوج اجرا شده است که این رقم قابل مقایسه با یک دوره کاری ده ساله است و عمده این خدمات در محلات و خیابان هایی که کمتر مورد توجه قرار می گرفتند صورت گرفته است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج طی پیامی به منتخبین جدید مردم در شورای شهر تبریک گفت و از حضور مردم و تلاش های دست اندرکاران انتخابات تقدیر کرد.

ادامه مطلب

وی با بیان اینکه قریب به 60 هزار متر مربع آسفالت در مناطق مختلف شرف آباد اجرا شده است، افزود: خیابان های مهر شرف آباد، محله جانبازان و محله حاجتی ها از دیگر مناطق توسعه نیافته شهر یاسوج بود که در این دوره کاری خدمات رسانی های مطلوبی در آنها صورت گرفت.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در بازدید از پروژه های بزرگ زیرساختی مرکز استان گفت: همه پروژه های بزرگ عمرانی شهر با جدیت در حال فعالیت هستند.

ادامه مطلب

یک واحد ساختمان آتش نشانی شهر یاسوج به همت خیر یاسوجی در حال ساخت است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: مکان عرضه و فروش گیاهان کوهی در این شهر به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کرونا امروز شنبه با تلاش مأموران شهرداری جمع آوری شد.

ادامه مطلب

به همت شهرداری یاسوج و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شهردار و برخی از اعضای شورای شهر یاسوج به مناسبت هفته درخت و درختکاری، آیین درختکاری در بلوار انقلاب شهر یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

محسن مرادزاده گفت: 155 اثر توسط 93 هنرمند از 21 استان کشور برای نخستین سمپوزیوم ملی مجسمه های فلزی شهر یاسوج ارسال شد.

ادامه مطلب

ناصر داور ابراز کرد: درخت بلوط از گذشته تاکنون به عنوان مامن و استراحتگاه مردم این دیار بوده است و ایده این کار نیز از همین مفهوم گرفته شده است که این المان به شکل آلاچیق و فضای استراحت بصورت نمادین ساخته شده است.

ادامه مطلب

مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج از فضاسازی و آذین بندی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد .

ادامه مطلب

آسفالت و جدول گذاری مسیر دسترسی و ایجاد فلاورباکس های این مجتمع از خدمات شهرداری یاسوج در این مجتمع است.

ادامه مطلب

شهر یاسوج در میان شهرهای برتر کشور در جذب اعتبارات بازآفرینی شهری قرار گرفته است که این مهم با تلاش و همکاری شهرداری، اداره کل راه و شهرسازی و فرمانداری به دست آمده است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: شهرداری به منظور پرداخت حقوق معوق کارگران سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج خواهان همکاری عضای شورای شهر برای فروش بخش املاک مازاد است تا با انجام مزایده مشکلات این کارگران رفع شود.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...