چهار شنبه 25 فروردین 1400 ** 25/01/1400

به همت شهرداری یاسوج و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شهردار و برخی از اعضای شورای شهر یاسوج به مناسبت هفته درخت و درختکاری، آیین درختکاری در بلوار انقلاب شهر یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

محسن مرادزاده گفت: 155 اثر توسط 93 هنرمند از 21 استان کشور برای نخستین سمپوزیوم ملی مجسمه های فلزی شهر یاسوج ارسال شد.

ادامه مطلب

ناصر داور ابراز کرد: درخت بلوط از گذشته تاکنون به عنوان مامن و استراحتگاه مردم این دیار بوده است و ایده این کار نیز از همین مفهوم گرفته شده است که این المان به شکل آلاچیق و فضای استراحت بصورت نمادین ساخته شده است.

ادامه مطلب

مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج از فضاسازی و آذین بندی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد .

ادامه مطلب

آسفالت و جدول گذاری مسیر دسترسی و ایجاد فلاورباکس های این مجتمع از خدمات شهرداری یاسوج در این مجتمع است.

ادامه مطلب

شهر یاسوج در میان شهرهای برتر کشور در جذب اعتبارات بازآفرینی شهری قرار گرفته است که این مهم با تلاش و همکاری شهرداری، اداره کل راه و شهرسازی و فرمانداری به دست آمده است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: شهرداری به منظور پرداخت حقوق معوق کارگران سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج خواهان همکاری عضای شورای شهر برای فروش بخش املاک مازاد است تا با انجام مزایده مشکلات این کارگران رفع شود.

ادامه مطلب

مدیر حوزه شهرسازی شهرداری یاسوج گفت: طرح تخفیف عوارض پروانه های ساختمانی مسکونی و تجاری همزمان با دهه مبارک فجر در یاسوج آغاز می شود و تا آخر سال جاری ادامه دارد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از برگزاری نخستین سمپوزیوم ملی مجسمه‌های فلزی در شهر یاسوج خبر داد.

ادامه مطلب

فراخوان اولین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی شهریاسوج منتشر شد

ادامه مطلب

مقدم خاطرنشان کرد: برخی از خانواده‌ها وقتی عضوی از خانواده خود را در درگیری با ویروس کرونا از دست می‌دهند جرات غسل و کفن و دفن را ندارند که نیروهای شاغل در سازمان آرامستان‌ها چنین فریضه‌ی شرعی را بر عهده می‌گیرند.

ادامه مطلب

مقدم گفت : کارخانه آسفالت و سنگ شکن شهرداری پس از تعمیر قطعات و نصب سیستم . با تعمیر اساسی و راه اندازی مجدد دستگاه سنگ شکن کارخانه آسفالت، ظرفیت تولید مصالح . طبق برنامه ریزی در دوشیفت صورت می گیرد.

ادامه مطلب

معاون خدمات شهری شهرداری یاسوج در واکنش به صحبت های عضو شورای شهر یاسوج در خصوص مقابله با بحران ها گفت: مردم می بینند و می فهمند و می دانند چه کسانی پای کار و در کنار مردم هستند و چه کسانی اتوی لباسشان خراب نشده است و طرح چنین موضوعاتی از سوی کسانی که در هیچ بحرانی کنار مردم نبوده اند، توهین به شعور مردم است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...