پنج شنبه 23 آبان 1398 ** 23/08/1398

رزمایش حمله تروریستی به ساختمان معاونت خدمات شهری شهرداری یاسوج با حضور دستگاه های انتظامی، امنیتی، خدمات رسان و با محوریت شهرداری یاسوج برگزار شد و دستگاه های انتظامی، امدادی و خدمات رسان میزان آمادگی خود برای مواقع بحران را مورد ارزیابی قرار دادند.

ادامه مطلب

نستهن مقدم بیان داشت: این رزمایش ساعت 14 و 30 دقیقه روز یکشنبه 19 آبان ماه توسط شهرداری یاسوج و با همکاری سازمان ها و دستگاهای دولتی، نظامی و امدادی اجرا خواهد شد.

ادامه مطلب

مدیرعامل آتش نشانی شهرداری یاسوج گفت: انفجار شدید ناشی از نشت گاز، یک واحد مسکونی در دهستان دشتروم از توابع شهرستان بویراحمد را دچار خسارت کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: کارگروه گردشگری مصوبه ای در خصوص ممنوعیت ساخت و ساز ها داشته است، اما برای کسانی که مالک هستند و به شهرداری مراجعه میکنند الزام قانونی برای جلوگیری از ساخت و سازها وجود ندارد.

ادامه مطلب

این جشن روز پنج شنبه 16 آبان ساعت ۷ صبح با پیاده روی از حرم مطهر امامزاده عبدالله (ع) به سمت مصلی امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

ادامه مطلب

ر هشتمین همایش روز ملی پدافندغیرعامل که با حضور رییس قوه قضاییه، وزرای راه و شهرسازی و نفت و مدیران دستگاه های کشوری و لشکری برگزار شد، نستهن مقدم شهردار یاسوج به عنوان شهردار برتر در حوزه سیاست های پدافند غیرعامل انتخاب شد.

ادامه مطلب

یکی از شهروندان یاسوجی طی نامه ای به شهردار مرکز استان بخاطر حضور مستمر ایشان در ایام تعطیل و خارج از وقت اداری در سطح شهر و حضور پررنگ ایشان در کنار عوامل اجرایی تقدیر کرده است و از مسئولیت پذیری دکتر مقدم تقدیر و تشکر کرده است.

ادامه مطلب

آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی دیوارنگاری شهر یاسوج با تجلیل از نفرات برتر برگزار شد و به ایستگاه پایانی رسید.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با اشاره به پیشرفت فیزیکی مناسب بازارچه یاسوج گفت: با راه‌اندازی این مکان شاهد ساماندهی کسب و کارها در مرکز استان خواهیم بود.

ادامه مطلب

در این همایش از شهردار یاسوج، مدیرعامل سازمان حمل و تقل بار مسافر معاونت حمل و نقل ترافیک و مدیر اجرائیات شهرداری یاسوج به عنوان نمونه های ترافیکی تجلیل شد.

ادامه مطلب

اسامی منتخبین اولین جشنواره ملی دیوارنگاری نگاری شهر یاسوج اعلام شد.

ادامه مطلب

به مناسبت هفته نیروی انتظامی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کردند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج طی پیامی درگذشت ناگهانی مهندس امین پناهی از کارکنان این شهرداری را تسلیت گفت.

ادامه مطلب

وی اظهارکرد: مهمترین مشکل آتش نشانی یاسوج نداشتن خودرو نردبان دار برای ساختمان‌های بلند است با وجود پیگیری‌ها مکرر طی یک دوسال اخیر اما هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم، این خودرو دو سال پیش سه میلیارد تومان بود که هم اکنون به 20میلیارد تومان رسیده است.

ادامه مطلب

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر یاسوج عطر افشانی گلزار شهدا را از دیگر برنامه های روز آتش نشان دانست.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...