سه شنبه 17 تیر 1399 ** 17/04/1399

شهردار یاسوج از پیشرفت مطلوب پروژه های مهم خدمات رسانی به پارک جنگلی خبر داد و گفت: در قالب این طرح، آب رسانی، گازرسانی و توسعه شبکه برق و روشنایی منطقه را خواهیم داشت.

ادامه مطلب

ضرغام خلقی‌پور رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج گفت: سالانه افزایش کرایه تاکسی در سطح شهر یاسوج را داشتیم اما امسال این اعلام افزایش کرایه‌ها، با وقفه‌ای همراه بود که مقصر سازمان حمل ونقل بار و مسافر نیست.

ادامه مطلب

در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد موضوعات مختلفی مطرح شد از جمله دیالوگی که در ارتباط با اقدامات فرهنگی میان شهردار یاسوج و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان رد و بدل شد که در جای خود قابل تامل است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با بیان اینکه دغدغه زیباسازی و بهسازی مبادی ورودی شهر را داریم، گفت: کارخانه شن و ماسه برای همیشه تعیین تکلیف شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در پیامی میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در حاشیه این نمایشگاه گفت: متاسفانه در روز های اخیر با وجود اخطار های مکرر مسئولان برای رعایت موارد بهداشتی برخی از مردم اصلا تذکرات را جدی نمی گیرند و همین باعث اوج گیری کرونا در استان شده است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در پیامی مرگ شهادت گونه البرز زارعی کوهنورد ناجی زاگرس را به خانواده داغ دیدی وی، جامعه کوهنورد و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت گفت.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با بیان اینکه شهرداری برای جلوگیری از شیوع کرونا، ورودی‌ها و خروجی‌های آبشار یاسوج را مسدود می‌کند اما باغداران و ساکنان، هر بار مسیر مسدود شده را باز می‌کنند، گفت: برای آبشار، باید یک نسخه واحد وجود داشته باشد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: تلاش می‌کنیم با کسب مجوزهای لازم ساخت سیلویی با ظرفیت انباشت روزانه ۷۰۰ تن زباله را در محل دوپشته دشت روم آغاز کنیم.

ادامه مطلب

تیم کوهنوردی شهرداری یاسوج ۲۷ و ۲۸ خرداد ۹۹ به قله حوض دال دنا به ارتفاع ۴۳۶۰ مترصعود کرد .

ادامه مطلب

معاون خدمات شهری شهرداری یاسوج گفت: ۹۸ درصد کارخانه بازیافت زباله در شهرک بلکو ساخته و آماده است و به زودی استارت کار جهت نصب کارخانه و اجرای فنداسیون صورت می گیرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اسکان مسافر و برپایی چادر در آبشار یاسوج و پارک های این شهر ممنوع است و شهرداری در این اماکن هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهند داد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این شهر با نرخ ۴.۴ درصد بالاترین نرخ رشد مهاجرت پذیری کشور را دارد .

ادامه مطلب

طی یک ماه گذشته با اقدامات شبانه روزی در حوزه سازمان سیما منظر و فضای سبز شهر یاسوج، شاهد تحولات خوبی در این در حوزه هستیم.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...