چهار شنبه 9 مهر 1399 ** 09/07/1399

شهردار یاسوج گفت: میزان آزادسازی خیابان ۴۵ متری آیت الله ملک حسینی (بنسنجان - شرف آباد - دولت آباد - زیرتل) به ۹٠ درصد رسید.

ادامه مطلب

مانور اطفای حریق آتش نشانی با هدف ارزیابی نیروهای کمک رسان و تجهیزات آتش نشانی شهرداری یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت : عملیات زیرسازی ،دال گذاری ، قیرپاشی و آسفالت بخشی از منطقه شرف آباد بزودی به مرحله نهایی می رسد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حال شهرداری و دهیاری های کهگیلویه و بویراحمد ناخوش است.

ادامه مطلب

خودروی قیرپاش شهرداری یاسوج در حین عملیات قیرپاشی در یکی از معابر خاکی شهر دچار سانحه شد.

ادامه مطلب

این فروشگاه که با همکاری شهرداری و بانک شهر و سرمایه گذار خصوصی ایجاد شده با تهیه تمام اقلام مصرفی خانوار های یاسوجی تخفیفات ویژه ای نیز برای عموم مردم در نظر گرفته است.

ادامه مطلب

شهرداری یاسوج در راستای بهبود وضعیت تردد در مسیر بلوار کشاورز طرح راستگرد فلکه جهاد به سمت این بلوار و ادامه بلوار را اجرا کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج بیان کرد: در صورت اجرای این طرح شاهد تحول صنعت گردشگری در شهر یاسوج و استان خواهیم بود و زمینه اشتغالزایی گسترده، سرمایه گذاری و ایجاد درآمد پایدار برای شهر یاسوج از صنعت توریسم خواهد شد.

ادامه مطلب

در آستانه آغاز ماه محرم شهر یاسوج به همت شهرداری این شهر سیاه پوش شد.

ادامه مطلب

این طرح به مساحت ۲۱۰ هکتار شامل مسیرهای دسترسی فضاهای اقامتی، تفریحی، خدماتی و تجاری، تله سیژ، ایستگاه تله کابین، هتل، ادیتوریوم، پیست دوچرخه سواری، پارکینگ های متعدد و... می باشد که بزودی در کارگروه گردشگری استان ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب

در این جلسه مقرر شد تلاش خواهیم کرد تمام معابر را که فاقد تابلوی نامگذاری بودند شناسایی و در اقدامات لازم در خصوص نامگذاری ، تولید و نصب تابلو تا پایان شهریور ۹۹ انجام شود امید داریم تا اول پاییز برای تمامی خیابان ها و کوچه های شهر یاسوج نامگذاری و نصب انجام شود .

ادامه مطلب

با حکم شهردار یاسوج سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری منصوب شد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم با بیان اینکه زیباسازی پایتخت طبیعت ایران در دستور کار شهرداری قرار دارد، در مراسم رونمایی از المان (YASUJ) گفت: قبلا در ورودی شهر یاسوج المانی فاقد هویت و زیبایی و نامفهوم وجود داشت.

ادامه مطلب

دکه ای که در میدان جهاد کشاورزی شهر یاسوج واقع شده و مانعی جهت اجرای طرح راست گرد برای کاهش کنترل ترافیک بود، ظهر امروز توسط شهرداری طبق قانون جمع آوری شد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم در نشست ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با گلایه از شهروندان یاسوجی به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اظهار داشت: مردم شهر یاسوج و حومه، هنوز بحث استفاده از ماسک را جدی نگرفته‌اند.

ادامه مطلب
1