یکشنبه 26 دی 1400 ** 26/10/1400

استاندار با تقدیر از شهردار یاسوج بخاطر راه اندازی میدان میوه و تره بار گفت: ایجاد بازارچه های محلی در محلات مختلف شهر باید در اولویت قرار گیرد که در رونق میدان می تواند نقش بسزایی داشته باشد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با بیان اینکه در دوره قبل در همه حوزه های وظایف شهرداری کارهای شاخصی اتفاق افتاد، گفت: با شعار «شهر خوب را شهروند خوب می سازد» سکان شهرداری را به عهده گرفتم و بر این باورم اگر بتوانیم مردم را نسبت به حق و حقوق شهرداری و شهروند نسبت به یکدیگر آگاه کنیم بسیاری از مشکلات از جمله ساخت و سازهای غیرمجاز و خارج از طرح اتفاق نمی افتد و شهر زیباتر، پاک تر و سالم تری خواهیم ساخت.

ادامه مطلب

نکته مهم دیگری که باید به اطلاع شهروندان گرامی برسد اینکه آقای ناطق زاده دقیقا یکروز قبل از انتشار سلسله گزارش های خود از کوچه مزبور به شهرداری یاسوج مراجعه و صراحتا درخواست های مالی و قراردادی تحت عنوان پوشش خبری داشت که اولا به دلیل اینکه رسانه ایشان (پیج اینستاگرامی) رسمی نیست و ثانیا مبلغ مدنظر ایشان بسیار بالا و تقریبا معادل هزینه کرد یکساله شهرداری در حوزه مطبوعات بود که غالبا بابت انتشار آگهی های مناقصه و مزایده پرداخت می گردد، درخواست نامبرده رد شد و از آن تاریخ به بعد بیش از 8 گزارش در فضای اینستاگرامی منتشر کرده که همین حجم گزارش در مدت کوتاه نشان می دهد هدف وی نه حل مشکل مردم بلکه رسیدن به خواسته شخصی است.

ادامه مطلب

مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک انتصاب مجدد مقدم به عنوان شهردار یاسوج از خدمات وی تجلیل کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: در شهر ۱۳۴ هزار نفری یاسوج به ۲۶۰ هزار نفر خدمات دهی می کنیم.

ادامه مطلب

مراسم تنفیذ حکم شهردار یاسوج به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با حضور برخی اعضای شورای شهر و مدیران استان برگزار و نستهن مقدم رسماً شهردار یاسوج شد.

ادامه مطلب

معاون خدمات شهری شهرداری یاسوج گفت: با اعلام هشدار هواشناسی و پیش از شروع بارش ها ستاد بحران شهرداری یاسوج تشکیل شد و همه نیروهای ستاد بحران به حالت آماده باش درآمد.

ادامه مطلب

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، با صدور حکمی، نستهن مقدم را به سمت شهردار یاسوج منصوب کرد.

ادامه مطلب

همزمان با فرا رسیدن دهه اول فاطمیه ، حوزه علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری شهرداری یاسوج طی یک حرکت فرهنگی، اقدام به برپائی نمایشگاه کوچه های بنی هاشم غفلت شهر کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با تاکید بر اینکه این میدان برای کاهش قیمت میوه، در دسترس بودن میوه باکیفیت و حذف دلالان از بازار میوه با تلاش های فراوانی راه اندازی شده است، بیان کرد: اکنون می طلبد بازاریان و مردم و رسانه ها برای حمایت و تداوم کار از میدان میوه و تره و بار شهر یاسوج حمایت کنند.

ادامه مطلب

طی آئینی با حضور شهردار و رئیس شورای شهر یاسوج از 5 دستگاه اتوبوس بازسازی شده رونمایی شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با انتقاد شدید از کنده کاری های رها شده توسط آب و فاضلاب در سطح شهر گفت: چاله ها و حفاری های رها شده شهر یاسوج داد مردم را بلند کرده است.

ادامه مطلب

از ابتدای امسال محوطه، خیابان اصلی و کوچه های فرعی مسکن مهر بلکو، خیابان شهید احمدی و گلزارهای 5، 6، 7، 8، 9 و 11 در محله زیرتل، 5 فرعی ارتباطی در محله شرکت گاز (خیابان های مولوی) ، خیابان محله امیری ها، خیابان دسترسی مقبر شهدای گمنام و چند کوچه و معبر دیگر در سطح شهر و محلات مرکز استان آسفالت شده است.

ادامه مطلب

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج در هفته پدافند غیرعامل گفت: کمبود بالابر و نردبان برای ساختمان های بلند و همچنین کمبود خودروهای سبک و سنگین امداد و نجات از جمله مشکلات این سازمان است.

ادامه مطلب

رزمایش پدافند غیرعامل مقابله با تهدید تروریستی شیمیایی در یاسوج برگزار شد

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...