جمعه 3 فروردین 1397 ** 03/01/1397

در این یادداشت که بر حمایت از کالای ایرانی پیرو شعار سال تاکید شده است، بر افزایش مشارکت اجتماعی شهروندان در امور شهری تاکید شده است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با اشاره به آیه شریفه « وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ »، بیان کرد: خیلی از آن هایی که صحبت می کردند، ملک خودشان را به مردم عادی فروخته بودند و عده ای از تجمع کنندگان هم به تحریک برخی افراد حضور داشتند که خوشبختانه همین فضاسازی ها باعث شد تا عده دیگری هم که موضوع برایشان اهمیت نداشت پا پیش بگذارند و خواستار اجرای این پروژه شوند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در این زمینه گفت: زمان پذیرش گردشگر در این شهر نه‌تنها در ایام تعطیلات نوروز است بلکه در چهارفصل سال می‌توان روی آن سرمایه گذاری کرد.

ادامه مطلب

شب گذشته مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

مدیر ترافیک شهرداری یاسوج با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه های اصلی شهردار یاسوج بحث ترافیک روزافزون شهر است، گفت: خوشبختانه در زمان مدیریت دکتر مقدم در شهرداری یاسوج به بحث ترافیک توجه ویژه ای شده است و برنامه های خوبی در همین مدت به اجرا درآمده است.

ادامه مطلب

وی بیان داشت: بخشی از حقوق و مزایای این نیروها از قبل معوق بود که خوشبختانه همانطور که شهردار محترم وعده داده بود، تا قبل از عید نوروز پرداخت شد.

ادامه مطلب

در حرکت ارزشمند استانداری کهگیلویه و بویراحمد و شهرداری یاسوج، 66 نهال به یاد جانباختگان سانحه هوایی غرس شد و 66 المان نیز به یاد مسافران پرواز آسمان در شهر یاسوج نصب شد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده برای استقبال از عید نوروز ابراز داشت: خدمات شهرداری یاسوج در بحث زیباسازی شهر نسبت به سنوات قبل 35 درصد افزایش یافته است.

ادامه مطلب

بسیاری برای انجام این کار موافق بودند و حتی خانواده سه شهید که همه زندگیشان را گذاشته بودند موافق این طرح بودند اما کسی که از یک گوشه ای که مشخص هم بود مدیریت شده است، ناآرامی ایجاد کرده بود .

ادامه مطلب

با نظر شهردار ياسوج و تا جلب رضايت اهالي اين مراسم لغو شد.

ادامه مطلب

بزرگترین خیابان طرح تفصیلی شهریاسوج با حضور با حضور مسئولین استانی کلنگ زنی خواهد شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: مطالبات معوق کارگران شهرداری یاسوج که از سالیان گذشته مانده است، پرداخت می شود.

ادامه مطلب

به همت شهرداری یاسوج و با همکاری مردم، ادارات، دستگاه ها و نهادهای مختلف پاکسازی و نظافت عمومی شهر یاسوج انجام شد.

ادامه مطلب

طرح استقبال از بهار روز دوشنبه 21 اسفند در یاسوج اجرا می شود.

ادامه مطلب

در حالی که کمتر از دو هفته تا آغاز سال جدید و عید باستانی نوروز فرصت داریم، شهر خوش آب و هوای یاسوج مهیای استقبال از بهار و مسافران نوروزی شده است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7