جمعه 27 دی 1398 ** 27/10/1398

نستهن مقدم بیان داشت: 5 اکیپ برف روبی و نمک پاشی صبح امروز با حضور در معابر نسبت به برف روبی معابر و نمک پاشی اقدام کردند.

ادامه مطلب

دانش آموزان دبستان پیشرفته، هوشمند و قرآنی فجر دانش با حضور سرزده در دفتر شهردار یاسوج شهادت سردار رشید اسلام سپهد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

ادامه مطلب

فاز جدید لکه گیری اساسی آسفالت معابر شهر یاسوج توسط شهرداری در حال انجام است.

ادامه مطلب

اینجانب شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را به رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم ایشان و ملت قدرشناس ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

ادامه مطلب

مدیر اجراییات شهرداری یاسوج گفت: عوارض کسب و پیشه شهر یاسوج در حال وصول است.

ادامه مطلب

نستهن مقدم با اعلام این خبر بیان داشت: طی هفته جاری بخشی از مطالبات کارگران شهرداری یاسوج پرداخت شد و پرداخت مابقی مطالبات آنها نیز در دستور کار قرار دارد.

ادامه مطلب

چهارمین جشن بزرگ نشاط اجتماعی - شهروند سالم به مناسبت شب یلدا عصر روز شنبه در سالن تربیت معلم شهید ایزدپناه یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

چهارمین جشن بزرگ نشاط اجتماعی - شهروند سالم به مناسبت شب یلدا عصر روز شنبه سی ام آذرماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸ در سالن تربیت معلم شهید ایزدپناه یاسوج برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

پروژه پل چهارم یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی شهر یاسوج است.

ادامه مطلب

با حکم شهردار یاسوج سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری و سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری یاسوج منصوب شدند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از نامگذاری و آزادسازی ۸۵ درصدی خیابان ۴۵ متری بنسنجان - شرف آباد - دولت آباد - زیرتل خبر داد.

ادامه مطلب

همچنین در خلال این بازدید، نستهن مقدم شهردار یاسوج با اشاره به کمبودهای مرکز استان، از آماده شدن اتاق پایش تصویری، انتخاب مشاور برای طرح جامع آبشار، پیشرفت بیش از 90 درصدی پل چهارم بشار، پوشش ۵۰۰ هزار متر مربعی آسفالت در سال جاری و امضای تفاهم نامه ساخت پردیس سینمایی در شهر یاسوج خبر داد

ادامه مطلب

هنوز ۲۵ درصد معابر شهر یاسوج خاکی است و این در حالی است که ما در حوزه نهضت آسفالت، پوشش ۵۰۰ هزار متر مربعی آسفالت در سال جاری را داشتیم.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: مطالعات طرح جامع ترافیک این شهر با استفاده از ظرفیت مشاوران خبره در این حوزه در دستور کار است و در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: شهرداری این شهر با وزارت نفت در توسعه زیرساخت ها در پارک جنگلی یاسوج همکاری خواهد داشت و شهرداری و شورای شهر هیچ گونه مانع تراشی در این مسیر انجام نخواهند داد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...