جمعه 2 فروردین 1398 ** 02/01/1398

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج با خانواده های شهدای کارگری دیدار کردند .

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: مطالب منتشر شده از قول اینجانب خطاب به استاندار محترم صحت ندارد.

ادامه مطلب

دکتر نستهن مقدم با بیان این مطلب افزود: چند پروژه زیرساختی و مهم شهرداری یاسوج در حوزه های زیرساختی و اقتصاد مقاومتی به این نمایشگاه راه یافته است و فرصت معرفی آنان فراهم شده است.

ادامه مطلب

وی ادامه داد: مراسم رونمایی از طرح این المان با حضور مسئولان استانی و خانواده های جانباختگان این سانحه هوایی همزمان با مراسم یادبود جان‌باختگان این سانحه هوایی یاسوج برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

برای نخستین بار طراحی المان ها و احجام کوچک در شهر یاسوج به منظور استفاده از نظرات و دیدگاههای صاحب نظران اعلام شد که پس از بررسی آثار، نتایج آن اعلام شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با بیان اینکه این طرح هم اکنون آغاز شده و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت، بیان کرد: در قالب این طرح 70 درصد عوارض پروانه های مسکونی، 80 درصد عوارض پروانه های تجاری و رفاهی، و 75 درصد عوارض پروانه های تجاری مسکونی وصول می شود.

ادامه مطلب

دکتر علی محمد احمدی با اهدای لوح تقدیر به دکتر نستهن مقدم به خاطر عملکرد موفق شهرداری یاسوج در برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش تشکر کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: نمی‌خواهیم اقدامات گذشتگان را زیر سؤال ببریم اما از باهنرها گرفته تا شرف‌آبادها وضعیت زیرساختی شهر مناسب نیست و بسیاری از آن‌ها را یا باید ترمیم کرد و یا از نو ساخت.

ادامه مطلب

این اقدام شهرداری مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است و واکنش ها و بازتاب های مثبتی در پی داشته است و از زیباسازی به عنوان اصل فراموش شده در سال های گذشته یاد کرده اند که اقدامات اینچنینی و همچنین برگزاری مسابقه المان های شهری از جمله اقدامات شهرداری یاسوج است که مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب

به مناسبت روز هوای پاک شهردار یاسوج در دبستان دخترانه شاهد حضور یافت.

ادامه مطلب

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج از آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در یاسوج خبرداد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم افزود: این رقابت ها که با هدفگذاری هایی از جمله ترویج و توسعه فرهنگ شهر پاک و ارتقای نشاط و شادابی در میان جوانان برگزار شد، ظرفیت ها و توانایی ورزشی جوانان استان در بخش فوتسال را نیز به منصه ظهور گذاشت.

ادامه مطلب

دکتر نستهن مقدم با اعلام این خبر بیان داشت: در ادامه مسابقات فوتسال جام بزرگ شهر پاک تیم های شهید جلیل و امامزاده علی (ع) با غلبه بر تیم های سادات و شهید رنجبر به دیدار نهایی مسابقات راه یافتند.

ادامه مطلب

به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت مقام پرستار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج با حضور در بیمارستان شهید جلیل از پرستاران این بیمارستان تقدیر کردند.

ادامه مطلب

زیبنده تر این بود که آقای علی پور در کنار این مطالبه گری از شهرداری و شورایی که 1 سال از مدت فعالیت آنها می گذرد، خود در وهله اول پاسخ دهند که مدت 4 سالی که در شورای شهر یاسوج حضور داشتند، چه اقدامی و یا حتی صحبتی در این خصوص داشتند و چطور در آن 4 سال به نتیجه نرسید ولی اکنون توقع دارند ظرف یکسال اخیر به نتیجه می رسید!

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...