سه شنبه 26 شهریور 1398 ** 26/06/1398

شهردار یاسوج گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد پتانسیل‌های خوبی در حوزه کشاورزی دارد و یاسوج بعنوان مرکز این استان می تواند یک مدیران میوه و تره بار داشته باشد.

ادامه مطلب

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این بازید بیان کرد: هر جایی حقوق عامه مردم باشد ورود خواهیم کرد و ساخت کارخانه بازیافت که با سلامت و بهداشت مردم سر و کار دارد را نیز جز حقوق عامه مردم می دانیم.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: تجمع بزرگ هیات های عزاداری در روز تاسوعا در یاسوج برگزار می شود.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج طی احکام جداگانه ای سرپرست معاونت خدمات شهری و مدیر بازرسی و حسابرسی شهرداری را منصوب کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج برنامه های فرهنگی این شهرداری در دهه اول محرم را تشریح کرد.

ادامه مطلب

دکتر نستهن مقدم گفت: اولین جشنواره ملی دیوارنگاری شهر یاسوج با موضوعات آزاد و ویژه جهت ارتقای کیفیت جلوه های بصری شهر یاسوج و بهره گیری از توانایی هنرمندان سراسر کشور منتشر شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: 13 پروژه بازآفرینی شهری به ارزش 210 میلیارد ريال در یاسوج اجرا می شود.

ادامه مطلب

با حضور اقشار مختلف مردم و مسافران سومین جشن بزرگ نشاط اجتماعی در شهر یاسوج به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج برگزار شد.

ادامه مطلب

مدیر فرهنگی شهرداری یاسوج با اشاره به استقبال مناسب مردم از سلسله جشن های "نشاط اجتماعی – شهروند سالم" از شهروندان دعوت کرد برای گذراندن اوقات فراغت و طی کردن ساعاتی مفرح در این برنامه حضور پیدا کنند.

ادامه مطلب

اداره آب و فاضلاب شهری شهرستان بویراحمد طی نامه ای رسمی به این شهرداری اعلام کرد که آسفالت این خیابان بلامانع نمی باشد و بر همین اساس، آسفالت این خیابان که یک لاین آن انجام گرفته بود، متوقف گردید تا پس از انجام عملیات اداره آب و فاضلاب شهری، مجددا آسفالت آن از سر گرفته شود.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از تلاش بی وقفه شهرداری برای آسفالت معابر این شهر خبرداد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با تشریح برنامه های بلند مدت ترافیکی شهر یاسوج به از آغاز مرحله جدید اصلاح هندسی میادین و تقاطع های شهری و رنگ آمیزی سرعتکاههای شهر یاسوج خبر داد.

ادامه مطلب

مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج گفت: شادپیمایی و جشن بزرگ میثاق با ولایت همراه با قرعه کشی سفر زیارتی و ولیمه غدیر در شهر یاسوج برگزار می شود.

ادامه مطلب

برای این فقیه جلیل القدر و ژرف نگر که از مروجین مکتب اسلام ناب محمدی(ص) ومکتب روح بخش تشیع بود رحمت و رضوان واسعه الهی و برای بازماندگان صبرو اجر جزیل از درگاه خداوند متعال خواستاریم

ادامه مطلب

شهردار یاسوج بیان کرد: اجرای پروژه 45 متری، پل چهارم بشار، اصلاح اساسی و اقدامات در حوزه فضای سبز و زیباسازی، پروژه شهرک جوشکاران، پروژه اتصال پل چهارم بشار به سروک، طرح جامع ترافیکی شهر یاسوج، پروژه پایش تصویری، پروژه احداث پردیس سینمایی، پروژه کارخانه بازیافت و پروژه های جدول گذاری، کانال دفع آب های سطحی و پیاده روسازی از دیگر فعالیت های در دست اجرای شهرداری یاسوج است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...