یکشنبه 30 دی 1397 ** 30/10/1397
  • شهر یاسوج همیشه گل دارد
  • شهر یاسوج همیشه گل دارد
  • پارک ساحلی یاسوج
  • آبشار یاسوج
  • یاسوج ، پایتخت طبیعت ایران
  • یاسوج ، پایتخت طبیعت ایران
  • تنگ خرم ناز

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

نستهن مقدم افزود: این رقابت ها که با هدفگذاری هایی از جمله ترویج و توسعه فرهنگ شهر پاک و ارتقای نشاط و شادابی در میان جوانان برگزار شد، ظرفیت ها و توانایی ورزشی جوانان استان در بخش فوتسال را نیز به منصه ظهور گذاشت.

ادامه مطلب

دکتر نستهن مقدم با اعلام این خبر بیان داشت: در ادامه مسابقات فوتسال جام بزرگ شهر پاک تیم های شهید جلیل و امامزاده علی (ع) با غلبه بر تیم های سادات و شهید رنجبر به دیدار نهایی مسابقات راه یافتند.

ادامه مطلب

به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت مقام پرستار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج با حضور در بیمارستان شهید جلیل از پرستاران این بیمارستان تقدیر کردند.

ادامه مطلب

زیبنده تر این بود که آقای علی پور در کنار این مطالبه گری از شهرداری و شورایی که 1 سال از مدت فعالیت آنها می گذرد، خود در وهله اول پاسخ دهند که مدت 4 سالی که در شورای شهر یاسوج حضور داشتند، چه اقدامی و یا حتی صحبتی در این خصوص داشتند و چطور در آن 4 سال به نتیجه نرسید ولی اکنون توقع دارند ظرف یکسال اخیر به نتیجه می رسید!

ادامه مطلب

نشست تعاملی شهردار یاسوج با معاون بازرگانی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، مدير عامل نمايشگاههاي دائمي استان کهگیلویه و بویراحمد و نماینده اتاق اصناف برگزار شد.

ادامه مطلب

برای بهره گیری از دیدگاه های علمی و تخصصی، المان ها و احجام کوچک در شهر یاسوج به مسابقه گذاشته شده است.

ادامه مطلب

مقدم با اشاره به اینکه در طرح بازآفرینی شهری 22 دستگاه در این طرح مشارکت و فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: در صورتی که اقدامات لازم در شهرستان ها صورت نگیرد، اعتبارات بصورت اهرمی به شهرستان های دیگر منتقل می شود.

ادامه مطلب

نوروزی تاکید کرد: هم اکنون عملیات اجرایی این مسیر شامل خاکبرداری و خاکریزی، زیرسازی، ایجاد دیوار حائل و روشنایی به پایان رسیده است و با مساعد شدن هوا، آسفالت آن نیز صورت می گیرد.

ادامه مطلب

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: با اقدام به موقع آتش نشانان، آتش‌سوزی کارخانه فولاد باقری یاسوج مهار شد.

ادامه مطلب

احمدی روند اجرای این طرح ها را با وجود محدودیت های مالی از سوی دولت از جمله پل چهارم بشار یاسوج مثبت و رضایت بخش اعلام کرد.

ادامه مطلب

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج از نجات جان سرنشین خودروی واژگون شده در شهر یاسوج خبر داد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...