سه شنبه 24 تیر 1399 ** 24/04/1399
جمع آوری سازه های غیر مجاز در شهر یاسوج/ تصاویر

رئیس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج از اجرای طرح جمع آوری سازه های غیر مجاز در شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، فرزاد غلامیان صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: بر اساس قوانین و ضوابط، طرح جمع آوری ساخت و سازهای غیر مجاز در مناطق مختلف شهر یاسوج اجرایی می‌شود.

غلامیان با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی و ضرورت فرهنگ سازی در راستای عدم بکارگیری سازه‌های غیر قانونی در مناطق مختلف شهری، اظهار کرد: پیش از اجرای طرح، اخطار کتبی به متخلفین در راستای جمع آوری این سازه‌ها داده شده بود.

غلامیان تصریح کرد: این طرح در تمام مناطق اجرایی خواهد شد و از زمان اجرای طرح، جمع آوری سازه‌ها و ساخت و سازهای غیر مجاز چندین نقطه عملیاتی شده است.

رئیس اداره اجراییات شهرداری یاسوج با بیان اینکه سال گذشته نیز اجرای طرح جمع آوری وانت بارهای دوره گرد که مشکلاتی را در مناطق مختلف شهری رقم زده بودند، محقق شد، اظهار کرد: با همکاری دستگاه‌ها و بخش‌های متولی جمع آوری این وانت بارها عملیاتی شد.

غلامیان با تاکید بر برخورد قانونی با نصب تابلوها و داربست‌های غیر مجاز، گفت: بر اساس مواد قانونی، ادارات، صنوف، نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی بدون کسب مجوز از شهرداری حق برپایی و علم کردن داربست و تابلو را ندارند.

وی افزود: در صورت مشاهده هرگونه تابلوی غیرمجاز در معابر، میادین، پیاده‌روها و ورودی و خروجی شهر که تعرض به حقوق شهروندی محسوب می‌شود و برای شهر و مردم مزاحمت ایجاد می‌کند، علاوه بر جمع‌آوری و ضبط آن‌ها، مراتب جهت تشکیل پرونده قضائی به دادگستری ارجاع می‌شود.

برای دیدن تصاویر مربوط به این خبر «اینجا» کلیک کنید.

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام شما :

ایمیل :

نظرات