شنبه 6 آذر 1400 ** 06/09/1400
یک محله دیگر شرف آباد هم زیرآسفالت رفت/ شهردار یاسوج: به میزان یک دوره 10 ساله آسفالت انجام شده است

شهردار یاسوج و اعضای شورای شهر ازعملیات آسفالت محله امیری ها بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری، دکتر نستهن مقدم در این بازدید گفت: محله شرف آباد از محلات بزرگ شهر یاسوج است که در گذشته به دلیل اینکه به شهر یاسوج الحاق نشده بود، بدون ضوابط و نظارت لازم شکل گرفته است.

وی بیان کرد: طی این دوره کاری توجه ویژه ای به این محله و سایر محلات کمتر توسعه یافته داشته ایم و پروژه های عمرانی خوبی نیز در این محله تعریف شده است.

مقدم ابراز کرد: عملیات اجرایی 8 هزار مترمربع آسفالت محله امیری شرف آباد هم اکنون در حال اجراست.

شهردار یاسوج افزود: در همین دوره کاری محله بختیاری ها که در ایام بارش عملا امکان تردد نداشت، متحول شد و کانال دفع آب های سطحی، آسفالت و نامگذاری معابر در این محله صورت گرفت.

وی با بیان اینکه قریب به 60 هزار متر مربع آسفالت در مناطق مختلف شرف آباد اجرا شده است، افزود: خیابان های مهر شرف آباد، محله جانبازان و محله حاجتی ها از دیگر مناطق توسعه نیافته شهر یاسوج بود که در این دوره کاری خدمات رسانی های مطلوبی در آنها صورت گرفت.

مقدم تصریح کرد: در این دوره کاری علیرغم افزایش چند برابری هزینه ها و کاهش درآمدها به لحاظ آماری به اندازه یک دوره ده ساله در شهر یاسوج آسفالت انجام گرفته است.

 شهردار یاسوج مهمترین پروژه ای که می تواند چهره شهر یاسوج را تغییر دهد و محله شرف آباد را نیز متحول کند، پروژه 45 متری آیت الله ملک حسینی عنوان کرد و گفت: هم اکنون بیش از 95 درصد طول کل این مسیر 5 کیلومتری آزادسازی شده است و بیش از 1200 متر آن نیز جدول گذاری شده است  و بخش زیادی از این معبر نیز در حال زیرسازی و آماده سازی برای آسفالت است.

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام شما :

ایمیل :

نظرات